Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace

Aerobik

Vážení rodiče, milé holčičky – Broučci,

v úterý 5. prosince 2017 se trénink Broučků nekoná. Vzhledem k tomu, že tento den musím být na republikovém finále v házené středních škol ve sportovní hale a ostatní pedagogové zajišťují jiné kroužky a Mikulášskou tramvaj. Nabízím vám náhradu využít naší páteční Mikulášskou nadílku u nás v SVČ a to zdarma. Stačí jen u vchodu nahlásit jméno dítěte a říci, že je z kroužku aerobiku Broučci.

Dále vás zvu na ukázkovou vánoční hodinu na úterý 12. prosince, jen si s sebou vezměte přezůvky. Pokud byste to s námi chtěli zkusit, tak i sportovní úbor.

Naposledy se uvidíme v úterý 19. prosince na 1. náměstí, kde máme hodinové pásmo vystoupení našich zájmových kroužků od 16.00 do 17.00 hodin. I Broučci tam budou vystupovat. Vzhledem k tomu, že to bude venku, normálně holčičky teple oblečte. Abych vás moc nezatěžovala, zkuste je třeba sladit do své jedné oblíbené barvy. Já se poohlédnu po nějakém společné vánočním doplňku na hlavu či oděv.

Děkuji a těším se brzy na viděnou. Sportu zdar, aerobiku zvlášť.

Dana Lískovcová

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,