Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace

„Přeplavme svůj La Manche“

„Přeplavme svůj La Manche“

SenSen vyhlašuje IV. ročník štafetového plavání pod názvem „Přeplavme svůj La Manche“, který se uskuteční v únoru letošního roku. Tak jako vždy nejde o závod v pravém slova smyslu, senioři nebudou soutěžit mezi sebou, ale sami se sebou, se svou pohodlností.

Patronkou tohoto projektu je Lucie Leišová, přemožitelka Gibraltaru  a nadšená podporovatelka plaveckých aktivit Senzačních Seniorů.

 

Jak se zapojit do akce „Přeplavme svůj La Manche“

  • Registrujte svůj klub (do soutěže se mohou přihlásit kluby seniorů SenSen z celé republiky).
  • Vyplňte registrační formulář (příloha) a do 20. ledna nám ho zašlete na e-mail marie.knotkova@bariery.cz.
  • Oslovte i další zájemce o plavání, utvořte silnější a mezigenerační tým.
  • Do přiložené tabulky zaznamenejte počet plavců a počet odplavaných km/metrů za celý únor. Za pravdivost vyplněných údajů zodpovídá příslušný ambasador.
  • Termín: únor, od 1. 2. 2018 – 28. 2. 2018
  • Místo konání: plavecké bazény v místě klubů
  • Skutečně odplavané bazény si zapisujte k určitému datu, snadněji pak vytvoříte souhrnnou tabulku za celý únor.
  • Termín odeslání hotové tabulky (příloha): 20. březen, na e-mail marie.knotkova@bariery.cz.
  • Do konce března 2018 budou zpracovány výsledky plavání za celý únor. Ceny za výjimečné výkony plaveckých týmů i jednotlivců budou předány na setkání ambasadorů v květnu t.r.

V rámci jednotlivých týmů se opět pokuste společnými silami uplavat 34 km. Je to na vás příliš? Nevadí, plavte, jak nejčastěji to půjde. Zapojte se v maximálním počtu členů klubu, přizvěte do vašeho týmu další příznivce plavání, ať vás plave více!   

Plavání nepřepíná, ale důkladně procvičí svaly celého těla. Nepřetěžuje klouby. Voda nadlehčuje, a tím je zátěž minimální.

Za třicet minut lehkého plavání spálíme 360 kalorií. Čím jsme trénovanější, tím déle dokážeme plavat a spálíme tak větší množství kalorií.

Právem je plavání často prezentováno jako téměř ideální sport. Sportujme tedy v bazénu, udělejme něco pro své zdraví a pohodu. Plavme celoročně, ale v únoru Přeplavme svůj La Manche!

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,