Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace

Léto - Řecko

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

 Přesto, že se situace zdá být příznivější a bude se moci vycestovat i do Řecka, ale stále za určitých hygienicko-protiepidemických opatření, nechtěla jsem riskovat a čekat, jak to dopadne. Myslím, že by i většina z vás také nechtěla letos vycestovat. Po domluvě s cestovní kanceláří jsme sepsali dodat ke stávající smlouvě na příští letní prázdniny za stejných podmínek a hlavně cen v podobném termínu od 17. do 24. srpna 2021 (termín se ještě může plus, mínus o den lišit podle odletů). Jakmile budu vědět, okamžitě vás budu o přesném termínu informovat.

Jaké máte možnosti:

  1. Nechat si zájezd se zálohou na příští sezónu a pak už jen do půlky června 2021 zaplatit doplatek, v případě potřeby dopravu na letiště a zpět a pojištění (ceny předpokládám, že budou podobné). Za těchto okolností až budu vědět přesný termín odletu, musíme obnovit přihlášku s aktuálním datem. Peníze za dopravu a pojištění za letošní rok vám budou vráceny.
  2. Zájezd vystornovat písemně do 29. května 2020 dle platných smluvních všeobecných podmínek 2 511,- storno aktuální od dnešního poptaného dne za osobu (výpočet z centrály) CK Pantour, zbytek vám vrátíme i za, kdo jste si objednal, dopravu a pojištění.
  3. Zájezd si zatím ponechat (možná si řeknete, že nevíte, co bude za rok) a vystornovat později v novém roce dle platných smluvních podmínek – odstavec č. 8  - 60 dnů a více dnů před odletem skutečně vzniklé náklady – výpočet je různý dle pohybujících cen za ubytování, letenek apod. Cena se může pohybovat i výše než je letos 2511,- Kč za osobu, i když se nám dle dodatku smlouvy ceny za pobyt nemění.

Prosím napište mi nejpozději do pátku 29. května 2020, jak jste se rozhodli.

Děkuji a přeji vám všem pevné zdraví, hodně štěstí a také děkuji za trpělivost v těchto nelehkých chvílích.

S pozdravem Dana Lískovcová vedoucí zájezdu

P. S. V případě nejasností, mě kontaktujte na níže uvedeném čísle.

 

 

Informace z března 2020

Situace u nás i ve světě je vážná a každým dnem se mění. Celou situaci sledujeme a snažíme se najít co nejlepší řešení pro všechny. Objednaný zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK – v příloze. Jaké máme možnosti ohledně zájezdu do Řecka Rhodos – Faliraki:

Storno zájezdu – Všeobecné smluvní podmínky – odstavec 8. (viz příloha)

  1.  50 dnů a více dnů před odletem skutečně vzniklé náklady 2 511,- storno aktuální od dnešního poptaného dne před odletem za osobu (výpočet z centrály) CK Pantour
  2. 49 až 30 dní před odletem skutečně vzniklé náklady, nejméně však 20 % z předem stanovené celkové ceny za osobu
  3.  29 až 15 dní před odletem skutečně vzniklé náklady, nejméně však 50 % z předem stanovené celkové ceny za osobu
  4. 14 až 7 dní před odletem skutečně vzniklé náklady, nejméně však 70 % z předem stanovené celkové ceny za osobu
  5. v době kratší než 7 dní před odletem 100% z předem stanovené celkové ceny za osobu

U skupin nad 10 osob se k výše uvedeným lhůtám odstoupení od smlouvy připočítává vždy 10 kalendářních dní.

Hlídat situaci a termín storno zájezdu 60 dní před odletem.

Pokud vláda nadále nařídí necestovat mimo republiku a do míst s karanténou a pak bychom měli dostat zpět celou částku.

 Vratka za dopravu a pojištění – vracíme automaticky.

CK má povinné pojištění proti úpadku.

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,