Středisko volného času, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace

Technický klub - základní informace

Jak se přihlásit na kroužek?

ON-LINE přihlašování na https://svc-most.iddm.cz

Pro všechny členy rodiny stačí jeden účet zaregistrovaný na jednu emailovou adresu. Zaregistrujte se vyplněním registračních údajů „REGISTRACE“, poté obdržíte potvrzující email, který zaktivuje váš přístup.

  • Přihlaste se do systému „PŘIHLÁŠENÍ“, zadejte svůj email a heslo.
  • Po přihlášení do systému můžete zadat nové účastníky (všechny děti i vás, pokud chcete navštěvovat kroužek, akci nebo tábor SVČ),
  • V sekci „KROUŽKY“ si vyberte kroužek, do kterého chcete dítě přihlásit.
  • Vyberte položky: „platba na období“, „odchod domů“, „věková skupina“, atd. a přihlaste účastníka. Poté obdržíte na svůj email potvrzení o přihlášení účastníka, popřípadě informaci o obsazenosti. Přihláška je poté na vašem účtu a součástí přihlášky jsou informace o zpracování osobních údajů a vyjádření (ne)souhlasu s jejich zpracováním.
  • Podepsanou přihlášku a „souhlas“ odevzdáte v recepci SVČ Most.
  • Odhlášení z kroužku – dítě je na kroužek přihlášeno na celý školní rok, pokud chcete dítě z kroužku odhlásit jen nutné písemně nebo osobně informovat vedoucího kroužku.

 

TECHNICKÝ KLUB - PROJEKT IKAP A2

 

Od září 2020 startujeme tříletý projekt Ústeckého kraje, který je spolufinancovaný Evropskou unií. Díky projektu můžeme nabídnout našim stávajícím klientům nové aktivity, jakými jsou například kroužky robotikyalgoritmizacelogiky či praktických dílen. Pedagogický tým je posílen o pět nových pedagogů, kteří budou realizaci kroužků zajištovat. Nad rámec kroužků nabídneme také „Dny otevřených dveří“ přístupné široké veřejnosti.

 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,